V Otrokovicích vzniká polyfunkční centrum Atrium

Na půdorysu objektu postaveného pro hotelové účely nově v Otrokovicích vznikne obchodní a bytové centrum Atrium. Na přípravě projektu revitalizace začala společnost PMT ATRIUM s.r.o. pracovat již v roce 2015 a termín pro předávání prvních bytových jednotek novým majitelům je stanoven na druhou polovinu srpna letošního roku. Celkové investiční náklady činí přes 100 milionů korun.

Sedmipodlažní Atrium poskytne prostory pro komerční využití o výměře necelých 2000 m2 v přízemí a především 50 bytů ke koupi i pronájmu. Známý oválný tvar budovy s přiznaným „baťovským“ tmavě cihlovým obložením tak mění nejenom majitele, ale především celkový charakter dosavadního využití. Motto projektu „Nakupovat, bydlet…žít“ odráží záměr nerušeného a uživatelsky příjemného spojení obchodně-administrativní části s nově vzniklými byty. Projekt vznikl na základě rostoucí poptávky po službách a bydlení v Otrokovicích a částečně by měl řešit i nedostatek kapacit ve městě. Bytové jednotky od 1+kk až po nadstandardní 3+kk rezidenci s terasou o rozloze více než 145 m2 jsou umístěny na ideálním místě v centru města s dostatečnou vazbou na dopravní a sociální infrastrukturu. Výhodou pro rezidenty je i nabídka více jak 70 parkovacích míst v suterénu objektu. Znamená to, že kromě benefitů v podobě klimatizace, elektronického zabezpečení a kamerových systémů, čipových karet u vstupních dveří nebo bytových rekonstrukcí a interiérových proměn mohou majitelé bytů využít nadstandard v podobě parkování uvnitř domu s přímým vstupem do výtahu.

Atrium vstupuje do nového období své existence. Věříme, že Otrokovice novým využitím a přebudováním hotelu na atraktivitě neztratí, naopak, pro obyvatele se tímto projektem otevírají nové možnosti v místě, které vytváří dominantu města a pro desítky nových majitelů může přinést řešení jejich bydlení ve zcela nové dimenzi.

Cookies | Ochrana osobních údajů