ATRIUM – CENTRUM ATRAKTIVNÍHO BYDLENÍ

Exkluzivní nákupní a bytové řešení v Otrokovicích

POZNEJTE NAŠE SLUŽBY

NOVÉ ATRIUM ZNAMENÁ
NAKUPOVAT, BYDLET A ŽÍT

Víceúčelový komplex Atrium přináší novou kvalitu bydlení do centra Otrokovic. Zdařilá revitalizace objektu zkolaudovaného v roce 2011 naplňuje skutečné poslání budovy a umožnuje stávajícím i novým obyvatelům města maximální využití stále originálního objektu v historicky nejstarší části Otrokovic.

Původní hotelový objekt se mění na multifunkční centrum s vysokou přidanou hodnotou stálého bydlení a garantovaného parkovacího místa. Zájemce ocení velmi dobré umístění, napojení na hlavní dopravní tepny i komplexní sociální i nákupní zázemí v okolí.

Otrokovice a okolí

Otrokovice jsou moderním městem s více jak 870 let starou historií. Novodobá etapa vývoje začala podnikatelskými aktivitami rodiny Baťů ve třicátých letech 20. století, na které navazuje i dosavadní průmyslový charakter města. Přítomnost výrobních podniků s dostatečnou zaměstnaneckou kapacitou je kompenzována bohatou městskou zelení a rozsáhlými volnočasovými možnostmi v okolí. Otrokovice jsou dobrou adresou pro nové bydlení.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU BYTŮ

ZAČNĚTE ŽÍT
PRODEJ BYTŮ

V současné době je všech čtyřicet dva nadstandardních bytů v nově zrekonstruovaném víceúčelovém komplexu Atrium v ideální části Otrokovic prodáno. Nabízíme komplexní servis, nákupní a občanské služby.
V případě, že se objeví byt k prodeji, budeme Vás informovat zde.

MÁM ZÁJEM O BYT

ZAČNĚTE BYDLET
PRONÁJEM BYTŮ

Bydlení v novém Atriu neznamená pouze podmínku bytovou jednotku vlastnit. Pro vážné zájemce o pronájem máme připraveny zajímavé pobídky, které budou skvělým řešením Vašeho bydlení.

ZAČNĚME SPOLUPRÁCI

PARKUJTE
PARKOVACÍ MÍSTA

Garantujeme parkovací místo v suterénu Atria při zakoupení i pronájmu bytové jednotky. Nabízíme bezpečné parkování v centru města s rychlou návazností na dopravní infrastrukturu. Bydlete i parkujte.

MÁM ZÁJEM O PARKING
Cookies | Ochrana osobních údajů