Obchody a služby

PEPCO

Informace:
PEPCO je Evropská diskontní síť, která nabízí produkty pro celou rodinu a domácnost za nejnižší ceny. V Česku se dynamicky rozvíjíme již několik let. Stali jsme se nejoblíbenějším prodejcem dětských oděvů a významným dodavatelem dekorativního zboží do domácnosti. Úspěchu dosahujeme především díky lidem a jejich odhodlání.

Otevírací doba:
Po - Ne: 9:00 - 20:00

pepco

Teta

Informace:
V našich prodejnách naleznete široký sortiment výrobků z oblasti kosmetiky a péče o domácnost.

Zpříjemněte si nákup. Vyzkoušejte koutek s velkým zrcadlem a přepínáním světla pro denní a noční líčení. Úsměv na tváři Vám vykouzlí čerstvá káva k nákupu zdarma pro členy klubu.

Otevírací doba:
Po - Ne: 8:00 - 20:00

Drogerie teta

JUDr. Tkadlec

Informace:
Naše advokátní kancelář se sídlem v moderním komplexu Atrium v centru Otrokovic nabízí mladý dynamický kolektiv, který je připraven být klientovi nápomocen v řešení jeho problému. Poskytujeme právní pomoc ve všech oblastech práva na území České republiky. Na naši advokátní kancelář se tak mohou se svými problémy obrátit jak občané, podnikatelé a firmy, tak i veřejnoprávní instituce, obce či města. Více na www.aktkadlec.cz.

Otevírací doba:
Po - Pá: 08:00 - 16:00

judr tkadlec

Česká Spořitelna

Informace:
Jsme banka s nejdelší tradicí na českém trhu. Vždy nám šlo o to naučit lidi hospodařit a zajistit jim přístup k prosperitě. Své služby tak poskytujeme jednotlivcům, malým a středním podnikům, městům a obcím. Financujeme však i velké korporace a poskytujeme služby v oblasti finančních trhů. Mnohé z našich produktů a služeb jsou jedničkami na českém trhu. Od roku 2000 jsme součástí silné středoevropské Skupiny Erste.

Otevírací doba:
Po - Pá: 09:00 - 12:30 , 13:30 - 17:00.

Česká Spořitelna logo

MÁTE ZÁJEM NEBO DOTAZY?
KONTAKTUJTE NÁS!

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

Cookies | Ochrana osobních údajů